BUDOKAIDO HAKEM, ANTRENÖR GELİŞİM VE VİZE SEMİNERİ

BUDOKAIDO HAKEM, ANTRENÖR GELİŞİM VE VİZE SEMİNERİ
Türkiye Wushu Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programı’nda yer alan Budokaido branşına ait Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri’nin düzenleneceği grupların il bilgileri açıklandı.
Tüm katılımcıların, konaklamalarını kendileri karşılıyacak olup detaylı bilgiler aşağıda belirtilmiştir.

HAKEM SEMİNERİ EĞİTMENLERİ
FEYYAZ KAYACI-FEYZULLAH KOCAMAZ MAHMUT MARTİN – MUHARREM KEKÜÇ
                        TEKNİK SEMİNER ANTRENÖRLERİ  
ŞEVKİ ERDOĞAN – MESUT R. SÖZER İSA SAĞLAM – YUSUF KILIÇ
1. Grup  2. Grup
14 OCAK 2017 CUMARTESİ 21OCAK 2017 CUMARTESİ
ANKARA  İSTANBUL
ANKARA KASTAMONU İSTANBUL KIRKLARELİ
ADANA KAYSERİ AYDIN KOCAELİ
AFYON KONYA BALIKESİR MANİSA
ANTALYA MALATYA BİLECİK SAKARYA
BOLU MARDİN BURSA TEKİRDAĞ
ÇORUM NİĞDE ÇANAKKALE YALOVA
DENİZLİ ORDU DÜZCE ZONGULDAK
DİYARBAKIR OSMANİYE EDİRNE  
ESKİŞEHİR RİZE İZMİR  
HATAY SİVAS    
KAHRAMANMARAŞ ŞANLI URFA    
KARABÜK YOZGAT    
 BARTIN      

Adı geçmeyen İl’lerde bulunan Antrenör ve Hakemler kendilerine en yakın İl’de yapılacak seminere katılabileceklerdir.
Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri’ne katılacak olan katılımcılardan antrenör ve hakem olanlar, tercih ettikleri seminere katıldıkları takdirde hem antrenörlük hem de hakemlik vizeleri yapılacaktır.
Katılımcılar için vize ücretleri aşağıdaki gibi olacaktır;
Hakem Gelişim ve Vize Seminerine katılacaklardan: 300,00 TL
Antrenör Gelişim ve Vize Seminerine katılacaklardan: 300,00 TL
Antrenör ve Hakem ikisi birlikte vize yaptıracaklardan: 500,00 TL

SEMİNERİN UYGULAMA ESASLARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR. 
1.Federasyonumuz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinin 2017 yılında organize edecekleri faaliyetlerde görev almak isteyen Antrenör ve Hakemler ile Halk Eğitim Merkezilerinde görev alacak Antrenörlerin bu Gelişim Seminerine katılmaları zorunludur.
2. Bu seminer, aynı zamanda 2017 yılı vize uygulaması amacını da taşıdığından, seminere katılmayan Antrenör ve Hakemlerimiz her türlü faaliyette görev alamayacakları gibi, Antrenörlerimiz Federasyon faaliyetlerinde ve İl’lerinde kulüp, özel spor salonu, dernek vb. yerlerde yapılan Dan/Kyu-Kuşak imtihanlarında da “Sınav Komisyon Başkanı” ve “Üyesi” olarak da görev yapamayacaklardır.
3. Seminere katılmayan Antrenör ve Hakemler 2017 yılında İl ve Federasyon (Ulusal ve Uluslar arası) faaliyetlerinde görev alamayacakları gibi 2017 yılı Antrenör ve Hakem Terfi Kurslarına da katılamayacaklardır.
4. Hakem ve Antrenörlük lisansına sahip olanlar, 2017 yılı Federasyon faaliyetlerinden hangisini tercih edeceklerse o gelişim seminerine katılacaklardır. Ancak illerde yapılacak faaliyetlerde görev yapabilmek için diğer lisansı da vize edilecektir. Örneğin hem hakem, hem de antrenör olan bir kişi, 2017 yılı Federasyon faaliyetinde hakemlik görevini tercih eder de, Hakem Gelişim Semineri’ne katılırsa; ilinde yapılacak faaliyet ve Kyu-Kuşak sınavında görev alabilmesi için antrenörlük lisansı da vizelenecektir.
5. Hakem ve Antrenör Gelişim Seminerine katılacaklar, Türkiye Wushu Federasyonu Başkanlığının (Garanti Bankası Anafartalar Şb TR13 0006 2000 7110 0006 2990 22) nolu hesabına “Budokaido Antrenörü ve/veya Hakem Gelişim Semineri ve Vize Ücreti” ibaresi ile ad ve soyadını belirtilerek vize ücretini yatıracaklardır.
6. Gelişim ve Vize Semineri’ne 1. 2. 3. 4. ve 5. Kademe Antrenörlük belgesine sahip olan antrenörlerimiz ile Aday, İl, Ulusal ve Uluslararası Hakemlik Belgesi’ne sahip Hakemler katılacaktır.
7. Budokaido Gelişim ve Vize Seminerine katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin, 13 OCAK 2017  tarihi mesai saati bitimine kadar ücretlerini Federasyonumuz hesabına yatıracaklardır. Dekontların ve başvuru formunun aslı Seminer yerinde görevlilere teslim edilecektir.
8. Hakem ve Antrenörlerimizin Gelişim ve Vize Semineri’ne Budokaido Elbisesi, Eşofman, Spor Ayakkabısı, Not Defteri, vb. ihtiyaç duyacakları sportif kıyafet ve kırtasiye malzemelerini yanlarında getireceklerdir. Hakem ve Antrenörlerimiz vizelerini yaptırmak amacıyla Federasyon kimlik kartları ve 1 adet vesikalık fotoğraflarını yanlarında bulunduracaklardır.
9. Seminere katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin Seminer süresince konaklama yol giderleri ile diğer masrafları kendilerince karşılanacaktır.
10. Hakem ve Antrenörlerimiz Gelişim ve Vize Seminerine aynı yerde, farklı toplantı salonlarında ayrı ayrı eğitim alacaklardır.
11. Gelişim ve Vize Seminerine katılmayan Hakem ve Antrenörlerimize herhangi bir telafi semineri yapılmayacaktır.
12. Gelişim ve Vize Seminerine katılmak isteyen Hakem ve Antrenörler çalıştıkları kurumdan izinlerini kendileri alacaklardır.
13. Gelişim ve Vize Seminerinin yapılacağı yer ve saat bilgilerini Federasyonumuzun sayfasından takip ediniz.

GELİŞİM VE VİZE SEMİNERİ BİLGİ FORMU

BUDOKAİDO HAKEM TERFİ SINAVI BİLGİ FORMU

 

Bir cevap yazın