BUDOKAIDO KYOKUSHIN ANTRENÖR VE HAKEM VİZE SEMİNERİ – ANTALYA

TÜRKİYE WUSHU FEDERASYONU WUSHU & AIKIDO & BUDOKAIDO 2018 YILI ANTRENÖR-HAKEM VİZE SEMİNERİ ve HAKEM TERFİ KURSU

Federasyonumuz tarafından 2018 yılında görev yapacak antrenörler ve hakemler için 30-31 Aralık 2017 tarihlerinde Antalya İl’i Limak Limra Otel’de (Kemer) Antrenör ve Hakem Vize Semineri yapılacaktır.

Vize Semineri pratik ve teorik olarak uygulanacaktır. 30 Aralık 2017 Cumartesi günü sabah saat:8:30’da otele giriş yapılacak, 31 Aralık 2017 Pazar günü ise akşam saat 18.00’da otelden çıkış yapılacaktır.

Antrenörlerin, dosyalarını otelde Federasyon görevlisine teslim ederek sisteme adını kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Dosyasında eksik evrakı olanların ise işlemleri yapılmayacaktır. Antrenör , Hakem Vize Semineri ve Hakem Terfi Kursuna katılanlar için bir (1) günlük konaklama ücreti (Kahvaltı, Öğle ve Akşam yemeği, Oda) federasyon tarafından karşılanacaktır.

Antrenör ve Hakem Vize Seminerine katılacak olan katılımcılardan antrenör ve hakem olanlar, tercih ettikleri seminere katıldıkları takdirde hem antrenörlük hem de hakemlik vizeleri 2018 yılı için yapılacaktır.

Federasyonumuz Yönetim Kurulunun aldığı karar gereğince katılımcılar için vize ücretleri aşağıdaki gibi olacaktır;

 Hakem Vize Ücreti : 500 TL
 Hakem Terfi Ücreti + Hakem Vize Ücreti : 600 TL
 Antrenör Vize Ücreti : 500 TL
 Antrenör Vize Ücreti + Hakem Vize Ücreti : 650 TL
 Antrenör Vize Ücreti + Hakem Vize Ücreti + Hakem Terfi Ücreti : 750 TL

ANTRENÖR VE HAKEM VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

1- Vize Başvuru formu.
2- Adli Sicil kaydı.
3- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.
4- Mevcut Antrenör ve/veya Hakem diploma fotokopisi.
5- Spor İl Müdürlüklerinden alınmış, cezası olmadığına dair yazı.
6- Vize ücreti dekontu.
7- İki adet vesikalık fotoğraf.

HAKEM TERFİSİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER

1- Vize Başvuru formu.
2- Adli Sicil kaydı.
3- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.
4- Spor İl Müdürlüklerinden alınmış, cezası olmadığına dair yazı.
5- Mevcut Hakem diploma fotokopisi.
5- Dekont.
6- İki adet vesikalık fotoğraf.

TWF Banka Hesap Bilgileri :
Garanti Bankası Ankara Anafartalar Cad. Şubesi
Hesap No: 711-6299022
IBAN : TR13 0006 2000 7110 0006 2990 22

Not: Ödeme yapılırken dekont açıklamasının “ Ad Soyad-Branş İsmi-Antrenör ve/veya Hakem Vize Ücreti ve/veya Hakem Terfi ve Vize Ücreti” şeklinde olmasına dikkat edilmesi rica olunur.

VİZE SEMİNERİ UYGULAMA ESASLARI

1- Federasyonumuz (Bölgesel, Ulusal, Uluslararası) ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinin 2018 yılında organize edecekleri faaliyetlerde görev almak isteyen Antrenör ve Hakemler ile Halk Eğitim Merkezilerinde görev alacak Antrenörlerin bu Vize Seminerine katılmaları zorunludur.

2- Bu seminer, aynı zamanda 2018 yılı vize uygulaması amacını da taşıdığından, seminere katılmayan Antrenör ve Hakemlerimiz her türlü faaliyette görev alamayacakları gibi, Antrenörlerimiz illerinde kulüp, özel spor salonu, dernek vb. yerlerde yapılan Kyu/Duan/Dan imtihanlarında da “Sınav Komisyon Başkanı” olarak da görev yapamayacaklardır.

3- Seminere katılmayan Antrenör ve Hakemler 2018 yılında İl, Federasyon ve Uluslararası faaliyetlerde görev alamayacakları gibi 2018 yılı Antrenör ve Hakem Terfi Kurslarına da katılamayacaklardır.

4- Hakem ve Antrenör belgesinin her ikisine de sahip olanlar, 2018 yılı Federasyon faaliyetlerinden hangisini tercih edeceklerse o vize seminerine katılacaklardır. Ancak illerde yapılacak faaliyetlerde görev yapabilmek için hem antrenör hem de hakem vizesini yaptırması gerekecektir. Örneğin hem hakem, hem de antrenör olan bir kişi, 2018 yılı Federasyon faaliyetinde hakemlik görevini tercih eder de, Hakem Vize Semineri’ne katılırsa; ilinde yapılacak faaliyet ve Kyu/Duan/Dan sınavlarında görev alabilmesi için antrenör vizesini de yaptırması gerekecektir.

5- Vize Semineri’ne 1. 2. 3. 4. ve 5. Kademe Antrenörlük belgesine sahip olan antrenörlerimiz ile Aday, İl, Ulusal, Uluslararası Hakemlik Belgesi’ne sahip Hakemler katılacaktır.

6- Seminere katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin, 29 Aralık 2017 tarihi mesai bitimine kadar ücretlerini Federasyonumuz hesabına yatırmaları gerekmektedir.

7- Wushu Branşında Hakem ve Antrenörlerimiz Vize Semineri’ne federasyon tarafından belirlenmiş seminer ve kurslarda kullanılmak üzere özel yaptırılmış alt ve üst tek tip Siyah kıyafet ile katılım sağlayacaklardır. Belirtilen tek tip kıyafet akreditasyon esnasında hazır bulunan kıyafet standından katılımcıların bedenlerine uygun olarak ücreti mukabilinde temin edilecektir. Hakem ve Antrenörlerimiz vizelerini yaptırmak amacıyla Federasyon kimlik kartlarını yanlarında bulunduracaklardır. Ayrıca Vize Semineri sonunda katılımcılara federasyon tarafından hazırlanmış 2018 Yılı Vize Semineri katılım belgesi verilecektir.

8- Seminere katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin seminer süresince tam pansiyon konaklama giderleri Federasyonumuzca; yol giderleri ile diğer masrafları kendilerince karşılanacaktır.

9- Hakem ve Antrenörlerimiz Vize Seminerine aynı yerde, farklı toplantı salonlarında ayrı ayrı eğitim alacaklardır.

10- Vize Seminerine katılmayan Hakem ve Antrenörlerimize herhangi bir telafi semineri yapılmayacaktır.

11- Vize Seminerine katılmak isteyen Hakem ve Antrenörler çalıştıkları kurumdan izinlerini kendileri alacaklardır.

12- Seminer bitiminde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerine liste gönderilecek ve online kontrol için tüm vize almış antrenörler ve hakemler federasyonumuzun web sitesinde (www.twf.gov.tr ) yayınlanacaktır. Vize almamış antrenör ve hakemler Spor İl Müdürlüğü ve Federasyon tarafından görevlendirilmeyecektir. Sehven görevlendirilse dahi federasyon faaliyetlerinde federasyonumuzca, İl faaliyetlerinde ise Spor İl Müdürlüklerince harcırah ödenmeyecektir.

WUSHU ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ İÇİN YANINIZDA BULUNMASI GEREKENLER:

-Seminer ve kurslarda kullanılmak üzere federasyon tarafından belirlenip özel olarak yaptırılan alt ve üst tek tip siyah renk kıyafet. Belirtilen tek tip kıyafet akreditasyon esnasında hazır bulunan kıyafet standından katılımcıların bedenlerine uygun olarak ücreti mukabilinde temin edilecektir.
-Seminer içerisindeki teorik çalışmalar için kalem ve not defteri.

BUDOKAIDO ANTRENÖR VİZE SEM. İÇİN YANINIZDA BULUNMASI GEREKENLER:

-Budokaido Kyokushin Gi ve Dan derecenize uygun kemer.
-Seminer içerisindeki teorik çalışmalar için kalem ve not defteri.

AIKIDO ANTRENÖR VİZE SEMİNERİ İÇİN YANINIZDA BULUNMASI GEREKENLER:

-Aikido Gi ve Ustalar için Gi üzeri hakama, Dan derecenize uygun kemer.
-Tanto
-Ken
-Jo
-Seminer içerisindeki teorik çalışmalar için kalem ve not defteri.

ANTRENÖR VE HAKEM VİZE SEMİNERİ BİLGİ FORMU

ANTRENÖR VİZE TALİMATI

Bir cevap yazın