BUDOKAIDO KYOKUSHIN ASHIHARA KATA VE KUMITE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Wushu Federasyonunun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Budokaido Kyokushin Ashihara Kata ve Kumite Türkiye Şampiyonası 2-6 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Topkapı Palace Otelde yapılacaktır.

Ek’te bulunan Kulüplerce doldurulacak Ön Kayıt için gerekli olan “Müsabaka Katılım Formunun” alt bölümünde yer alan açıklamalar kısmını dikkatlice okuyup Formu bilgisayar ortamında eksiksiz doldurunuz. Formu doldurduktan sonra belirtilen tarih aralıklarında mail olarak gönderiniz. Doldurduğunuz Formun fotoğrafını çekip ya da elle yazıp göndermeyiniz. Bu şekilde gelen formlar dikkate alınmayacaktır.

-Her kulüp, belirtilen tüm sikletlerde istediği sayıda sporcu ile katılım sağlayabilir.

-Genç, Büyük ve Veteran’larda Kahverengi Kemer şartı aranacak, diğer kategorilerde ise kuşak şartı aranmayacaktır.

-3 kişilik oda (Kişi başı): 100 TL
-2 kişilik oda (Kişi başı): 110 TL
-1 kişilik oda: 150 TL

-Kata bölümünde Kyokushin ve Ashihara stilinde kategorilere göre sorumlu olunan katalardan yarışmacılar istediği stili seçip yarışabileceklerdir.

-Türkiye Şampiyonasına katılanlar arasından Uluslararası, Avrupa ve Dünya Şampiyonasında Ülkemizi temsil etmek üzere Milli Takım oluşturulacaktır.

-Şampiyonada uygulanacak yaş, kategori ve sikletlere ait bilgiye ekteki dosyadan ya da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Formun gönderileceği mail adresi: wushuankara@hotmail.com

ÖN KAYIT BAŞVURU TARİHİ: 20 ŞUBAT – 20 MART 2017 TARİHLERİ ARASI

ÖN KAYIT BAŞVURU FORMU

KORUYUCU GİYSİ VE DONANIMLAR

REGLAMEN

Bir cevap yazın