BUDOKAIDO KYOKUSHIN ASHIHARA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 7-11 MART ANTALYA

Türkiye Wushu Kungfu Federasyonunun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Budokaido Kyokushin Ashihara Kata ve Kumite Türkiye Şampiyonası 7-11 Mart 2018 tarihleri arasında Antalya Pgs Hotels Kremlin Palace’de yapılacaktır. Detaylı bilgiye twfbudokaido.com ve twf.gov.tr adlı sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Şampiyonasına katılmak isteyen kulüplerce doldurulacak ve Ön Kayıt için gerekli olan “Müsabaka Katılım Formu” ek’te olup, Formun alt bölümünde yer alan açıklamalar bölümünü dikkatlice okuyup Formu bilgisayar ortamında eksiksiz doldurunuz. Doldurduktan sonra belirtilen tarih aralıklarında bize mail olarak gönderiniz. Gönderilen formatın haricinde başka bir formatta dosya göndermeyiniz. Formun gönderileceği mail adresi: wushuankara@hotmail.com

-Bay-Bayan tartısında kullanılmak üzere Onaylı İl Kafile Listenizden iki nüsha getirmeyi unutmayınız. Ayrıca İl Kafile Listenizin onaylı bir nüshasını ise Federasyona en geç 28 Şubat 2018 tarihine kadar faks çekmeyi unutmayınız. (Faks : 0312 312 36 92)

-Elle yazılan ve fotoğrafı çekilip gönderilen listeler dikkate alınmayacaktır.

-Her kulüp belirtilen tüm sikletlerde istediği sayıda sporcu ile katılım sağlayabilir.

-Türkiye Şampiyonasına katılanlar arasından Uluslararası, Avrupa ve Dünya Şampiyonasında Ülkemizi temsil etmek üzere Milli Takım oluşturulacaktır.

-Şampiyonada uygulanacak yaş, kategori ve sikletlere ait bilgiler ise ekte bulunan reglamanda mevcuttur.

ÖN KAYIT BAŞVURU TARİHİ: 08 ŞUBAT – 28 ŞUBAT 2018 TARİHLERİ ARASI

 

Bir cevap yazın