BUDOKAIDO ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUPASI ANKARA

Ankara Wushu İl Spor Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan, Budokaido Kyokushin Ashihara Alt Minik-Minik-Yıldız-Ümit-Genç-Büyük (Bay-Bayan) Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kupası 5-6-7 Mayıs 2017 tarihlerinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Pursaklar Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır.

-Katılmak isteyen kulüplerin mail adreslerine gönderilen Müsabaka katılım çizelgesini bilgisayar ortamında formun altında yazan açıklamaları okuyup eksiksiz doldurup EXCEL formatında en geç 4 Mayıs 2017 Perşembe gününe kadar belirtilen mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Elle yazılan listeler ve fotoğraf çekilip gönderilen listeler işleme alınmayacak ve ( wushuankara@hotmail.com ) 4 Mayıstan sonra gönderilen listeler dikkate alınmayacaktır.
-Kulüp katılım listelerinin onaylı asıl nüshaları ise Kontrol tartısının yapılacağı gün tartı hakemlerine teslim edilecektir. (Ek-3)
-Katılan kulüplere aldıkları madalya sayısına göre puan verilecektir. (Altın madalya 7 puan, Gümüş madalya 4 puan ve Bronz madalya 1 puan)
-Müsabakalar eleme usulü yapılacak olup, Müsabakalarda ilk 3’e (1.-2.-3.-3.) giren sporculara madalya verilecektir. İlk 3’ e (1.-2.-3.) giren kulüplere kupa (1 Takım Bay-Bayan) verilecektir.
-Kontrol Tartısı 5 Mayıs 2017 Cuma günü 10.30-17.00 saatleri arasında Pursaklar Spor Salonunda yapılacaktır.
-Kontrol tartısına katılmayan sporcular listeden çıkartılacaktır.

Reglamen

Koruyucu Donanım

Müsabaka Katılım Listesi

Bir cevap yazın