MİLLİ TAKIMLAR KAMP İLANI

Teknik Kurul tarafından yayınlanan Kamp listesinde yer alan Kumite sporcuları belirtilen tarih ve saatte kamp yerinde hazır olacaklardır. Kampa ve yarışmaya katılmayacak olanların ise 22 Temmuz 2018 tarihine kadar Teknik Kurula bildirmeleri gerekmektedir. Kampa katılan tüm sporcuların performansları teknik kurul tarafindan değerlendirilecek olup kampta performansı yeterli görülmeyen sporcuların kampla ilişiği kesilerek milli takıma alinmayacaklardır. 

-Minik ve Yıldız (Bay-Bayan) Kumite Sporcularından birinci olanlar kampa katılmayacak olup, 2 Ağustos 2018 tarihinde sabah saat 08:00’de Amasya’da hazır olacaklardır.

-Minik, Yıldız, Ümit, Genç ve Büyük (Bay-Bayan) Kata sporcularından ise birinci olanlar kampa katılmayacak olup, 2 Ağustos 2018 tarihinde sabah saat 08:00’de Amasya’da hazır bulunacaklardır.

-Kata kategorsinde 1. olan sporcunun yarismaya katilmamasi durumunda ikinci olan sporcu milli takima alinacaktir.

-izin talebinde bulunanlar ise aşağıda belirtilen mail adresine detaylı bir şekilde kurum/kuruluş ve iletişim bilgilerini federasyona ileterek halledeceklerdir. (ozgesevilayacaroglu@gmail.com )

-Mazeretleri nedeniyle kampa katılamayacak olan sporcular ise mazeretlerini belgelemek suretiyle Teknik Kurul tarafından değerlendirilecektir.

Sporculardan istenilen belgeler:

-Ek’te bulunan 2 adet form tüm sporcular tarafından doldurulacak (Milli Takım sporcuları ve Yabancı uyruklu sporcular)
-Lisans ve Nüfus Cüzdanı (Mili Takım Sporcuları için)
-Pasaport (Yabancı uyruklu sporcular için)
-Sağlık Raporu (Milli Takım ve Yabancı uyruklu Kata ve kumite sporcuları)
-Ekg (Sadece kumite yarışmacıları için, Milli Takım ve yabancı uyruklu sporcular)
-Ferdi Kaza Sigortası (Milli Takım ve Yabancı uyruklu sporcular)

istenilen belgeler 2 Ağustos 2018 tarihinde tartı ve kayıt esnasında sporculardan alınacaktır. Eksik belge ile kesinlikle kayıt ve tartı işlemi yapılmayacaktır.

Bu ilan tebliğ niteliğinde olup kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.

Bir cevap yazın