MİLLİLİK DUYURUSU

22-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya’da yapılan 1St Open Eurasia Budokaido Championship’e ait Milli Sporcu Belgesi Başvuruları başlamıştır.

Milli Sporcu Belgesi Başvurusu için gerekli evraklar;

1- İki Adet vesikalık fotoğraf

2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

3- Federasyonun Hesabına “Milli Sporcu Belgesi Başvuru Ücreti” olarak her bir sporcu için yatırılan 200 TL’lik Dekont.

Garanti Bankası Ankara Anafartalar Cd. Şubesi :

Hesap No: 711-6299022

IBAN : TR13 0006 2000 7110 0006 2990 22

4- Başvuru Formu ve Beyanı (Tarihli ve ıslak imzalı dilekçe)

5- Başvuru Formu (http://www.twf.gov.tr/icerik.aspx?kategori=formlar) (Formlara Web sayfamızda “Formlar” Menüsündeki “Milli Sporcu Belgesi Verilmesi Hakkındaki Yönetmelik” başlığını tıklayarak ulaşabilirsiniz.)

Not: Sporcular tarafından doldurulan dilekçe yönetmelikte belirtilen dilekçeye uygun olarak düzenlenecektir. Ayrıca dilekçenin nerede (kurum ismi mutlaka belirtilecek) kullanılacağı, hangi kurum ya da kuruluşa verileceği tam olarak belirtilecektir. Aksi takdirde Uluslararası Organizasyonlar Dairesi Başkanlığı tarafından belgeniz onaylanmayacaktır.

Adres : Nasuh Akar Mah. 1403 Sk. No: 10 / 9 Türkiye Wushu Federasyonu Balgat – Ankara

Türkiye Wushu Federasyonu çatısı altında bulunan Budokaido Kyokushin branşının gelişmesi ve Uluslararası platformda Ülkemizin temsili için desteklerini esirgemeyen Federasyon Başkanımız Sayın Mehmet Z. AKINCI ve Wushu Federasyonu İcra Kurulu Başkanımız Sayın Abdurrahman AKYÜZ’e; Budokaido Kyokushin İcra Kurulu Başkanı Feyyaz KAYACI ve İcra Kurulu Üyeleri, Budokaido Kyokushin Teknik Kurul Başkanı İsa SAĞLAM ve Teknik Kurul Üyeleri, diğer kurul üyeleri ve Budokaido Kyokushin camiası adına teşekkür ederiz. Sabırla yapılan çalışmaların neticesinde alınan sonuç Budokaido Kyokushin ailesine hayırlı olsun.

(Budokaido Kyokushin İcra Kurulu Başkanı Feyyaz KAYACI-Budokaido Kyokushin Teknik Kurul Başkanı İsa SAĞLAM)

Bir cevap yazın